Gayrimenkullerin alımı, satımı ve kiralanması ile ilgili her türlü hukuki sürecin, bu konuda deneyimli hukuk bürolarının takip ve denetiminde olması büyük önem taşımaktadır. Müvekkillerinin yurtiçinde ve yurtdışında inşaat sektöründe karşılaştıkları tüm hukuki uyuşmazlıklarda hukuki hizmet vermektedir.

Büromuz; alım-satım işlemleri, mülkiyet uyuşmazlıkları, tapu işlemleri, klasik inşaat ve FIDIC sözleşmeleri, taşeron sözleşmeleri, alışveriş ve iş merkezlerinin yönetimi, kentsel dönüşüm sürecinde gerekli tüm işlemlerin yapılması, planlama, proje geliştirme, teminat, kredi ve proje finansmanı işlemleri, kat karşılığı inşaat ve gelir paylaşımı sözleşmeleri, ruhsatlandırma ve imar durumu belirlenmesi, yabancıların gayrimenkul edinmesi gibi süreçlerin takibi ve yönetilmesinde hukuki hizmetler sunmaktadır.

Maruz kalınacak verginin asgari seviyede tutulması amacıyla yatırımları vergi ekibimizle birlikte dikkatli bir şekilde yapılandırıyoruz. Uzun yıllardır gayrimenkul yatırımcılarını, geliştiricilerini, yöneticilerini ve finansörlerini temsil ederek kazandığımız tecrübelerden faydalanmak suretiyle, gayrimenkul hukuku alanında sunduğumuz tam kapsamlı hizmetler çerçevesinde düzenleme, vergi, finans ve çevre konularında da entegre edilmiş danışmanlık hizmeti vermekteyiz.